17 września 2021 roku w zabytkowych wnętrzach Dworku Gościnnego w Szczawnicy odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów i Znaków Jakości „Firma na Medal”, przyznanych w II edycji Konkursu, organizowanego przez Quality Institute. Na Gali Finałowej Konkursu pojawili się reprezentanci wyróżnionych przedsiębiorstw, przedstawiciele Kapituły Konkursowej oraz goście reprezentujący świat nauki, samorządu i biznesu. Uczestnicy uroczystości mogli posłuchać występów wokalnych, podyskutować w gronie liderów przedsiębiorczości, wymienić się doświadczeniami, a także skosztować poczęstunku przygotowanego przez Zespół Restauracji Jazz Bar, mieszczącej się w podziemiach Dworku Gościnnego.

W Konkursie „Firma na Medal” wyróżnione zostały różne  przedsiębiorstwa, a wśród nich także i nasza firma – Botanical & Medicinal Research!

W swoich działaniach rynkowych przedsiębiorstwa kierują się postawą „wszystko dla klienta” oraz takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność społeczna. Nagrodzone zostały firmy, dla których satysfakcja klienta i wysoki poziom jego zadowolenia z oferowanych produktów, czy usług to cel działalności biznesowej. Tytuł „Firma na Medal”, potwierdzony przyznaniem eleganckiego Certyfikatu, to forma informacji gospodarczej, która pomaga klientom w wyborze sprawdzonych polskich firm: producentów, usługodawców, sprzedawców itp. Nagrodzone zostały najlepsze polskie firmy wszystkich branż.

Gala Finałowa Konkursu stanowi okazję do wręczenia certyfikatów, ale również promocji nagrodzonych firm oraz wymiany spostrzeżeń, uwag i doświadczeń pomiędzy Laureatami reprezentującymi rozmaite branże i sektory przedsiębiorczości: od branży spożywczej, przez IT, po branże finansową i deweloperską. Tegoroczna Gala rozpoczęła się od reprezentacyjnych przemówień i laudacji, a następnie Prezes Zarządu Quality Institute dokonał wręczenia Certyfikatów oraz Nagród Specjalnych pod nazwą „Top Firma na Medal”, którym towarzyszyła pamiątkowa statuetka. Miło nam poinformować, że nasza firma również została wyróżniona nagrodą specjalną.

W trakcie Gali, w imieniu nagrodzonych, głos zabrał mec. Paweł Matyja, którego Kancelaria Adwokacka z Katowic została nagrodzona certyfikatem „Firma na Medal”. Pandemia uświadomiła nam, w jak zmiennych i niestabilnych czasach żyjemy. Nowoczesne firmy muszą umieć dostosowywać się do zmian, reagować elastycznie na sytuację w otoczeniu.

W tym roku Koncert podsumowujący II edycję konkursu odbył się w Dworku Gościnnym w Szczawnicy (nazywany też Dworcem Gościnnym, Kursalonem, Kurhausem lub Gościnną Gospodą) jest obiektem teatralno-hotelowym zlokalizowanym w stolicy Pienin, w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Historia tego miejsca sięga XIX wieku – budowę Dworku rozpoczął Józef Szalay, uznawany za twórcę uzdrowiska w Szczawnicy, a kontynuowała krakowska Akademia Umiejętności. W XIX wieku Dworek Gościnny stanowił centrum życia kulturalno-rozrywkowego w Szczawnicy. Występowały w nim, takie sławy jak Helena Modrzejewska, Mieczysław Frenkiel, Aleksander Zelwerowicz, Ludwik Solski, Juliusz Osterwa, czy Stefan Jaracz. We foyer Dworku odczyty lub spotkania autorskie prowadzili m.in. Maria Konopnicka, Henryk Sienkiewicz, Bolesław Prus i Kazimierz Przerwa-Tetmajer. To wyjątkowe, historyczne tło pozwoliło w godnej i dostojnej oprawie podsumować tegoroczną edycję Konkursu, jak również wręczyć przyznane Certyfikaty.

Bardzo dziękujemy za zaufanie dla Botanical & Medicinal Research!